blog-post-1

FORUM TANITIMI

Forum Tanıtımı Nedir?

Forum tanıtımı webmastercıların daha sık kullandığı sitelerini tanıtmak ve daha fazla kişiye ulaştırmaktır ilk amacı. Bunun dışında backlink ile siteyi Google amcanın daha hızlı ulaşmasını sağlamaktır. Bununla beraber forum site tanıtımı yaptığımız zaman sitenize aktif kullanıcı bulacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü site üzerinde yapmış olduğunuz çalışmalar ve dışarıda sitenize gelen linkler sitenizi kuvvetlendirecektir.

Forum Tanıtımını Nasıl Yapıyorum ?

Forum tanıtımlarını yaparken dikkat etmemiz gereken bazı kurallar var. Bu kurallar ile ilgili tüm bilgiye sahip olduğum gibi siteniz veya reklam çalışmalarınız için elimden geleni yapıyorum. Ayrıca Forum tanıtımları sırasında hazır makalenizi yada tarafımdan yazılan makalenizi belirlenen miktarda forum sitesine tanıtımını yapıyor ve tanıtım esnasında dilerseniz ekstra olarak resimde ekleyebilirim. Bu işlemlerin yanı sıra anahtar kelime seçiminizde yardımcı oluyor ve anahtar kelimeleriniz için ekstra çalışmaları da yapmanıza yardımcı olabilirim.

Forum Tanıtımını Nerede Yapıyorum ?

Forum tanıtımı için seçmiş olduğumuz forumlar aktif ve gün içerisinde aşırı derece online kullanıcı ve mesaj sayısına sahip forumları tercih etmekteyiz. Ayrıca sitenize yardımcı olacak ve sitenizi Google gözünde küçük düşürmeyecek içeriği sağlam forum sitelerini kullanmayı tercih ediyorum.

Ücretlendirme ?

Forum tanıtımı için paketler ikiye ayrılıyor.
20 Forum Tanıtımı 15 TL (300 kelime Makale Hediye)
50 Forum Tanıtımı 35 TL (300 Kelime Makale Hediye)
20 Forum Tanıtımı 20 TL (400 Kelime Makale Hediye + Özgün Resim Paylaşımı)
50 Forum Tanıtımı 40 TL (400 Kelime Makale Hediye + Özgün Resim Paylaşımı)