blog-post-1

MAKALE HİZMETİ

Makale hizmeti, alanında profesyonel anlamda hiç hizmet aldınız mı ? Makalelerin siteleriniz için önemini anlatarak bu yazımıza başlayalım. Çünkü makalelerin site adresimiz için bir çok önemi olduğu gibi yazılan makalenin de sitemiz için önemi çok büyüktür. Peki nedir önemi? En iyi makale nasıl yazılır? İyi makale yazmanın püf noktası nedir? Herkes makale yazabilir mi? Neden makale yazarız? Neden kopya içerik kullanmamalıyız?

Makale Hizmeti, Makale Yazarlığı Nedir?

Makale yazan kişiler işlerimi hafifleten ve işimizi rahatlatan kişilerdir. Ayrıca makale yazan kişilerin işleri hiç bitmeyecektir çünkü hayatımızda web siteleri olduğu gibi ve gün geçtikçe sayıları çoğalmakta. Bu sebeple makale yazan kişilerin geleceği olan bir meslek olduğu gibi her gün yeni bir makale yazarı bu işe atıldığını söylemeden geçemeyeceğim. Peki yeni atılan makale yazarlığı gerçekten yazıyor mu? Tabii ki hayır, aralarında bazıları var ki hayatı boyunca yazmamış sadece bu işten para kazanan kişilere özendiği için yazmaktadırlar. Böylelikle gerçek makale yazarlarının önüne engel olmaktadırlar. Peki bir site için neden önemlidir makale?

Makalenin Site İçin Önemi?

İyi bir makale vitamin hapı gibidir. Çünkü makale yazılan site Google ve diğer arama motorları tarafından fark edilir ve arama motorlarının sitenizi incelemesi yada sitenize index verme ihtimalini yükseltir. Ayrıca her yazılan makale Google tarafından onaylı bir makale olarak adlandırılamayabilir. Çünkü bunu etkileyen bir çok kural vardır. Siz de makalelerinizi yazdırdığınız kişi kesinlikle bu işi bilen biri olmalıdır ve işini bilen kişilere yazdırmanız önemlidir. Aksi takdirde kötü bir imaj oluşturacaktır arama motorlarının gözünde. Peki web siteleri sahipleri neden makale yazdırırlar?

Neden Makale Hizmeti Alınmalı?

Aslında bunun cevabı basit site sahibinin yoğun çalışması sebebi ile zaman bulamıyor yada bir yolculuk sebebi ile yazma fırsatı olmayabilir. Ne yani sadece bundan mı ibaret? Tabii ki hayır, kişi web tasarım işleri uğraşıyor ve ciddi paralar kazanıyordur ve biraz önce dediğim gibi tasarladığı siteler için bir miktar makale girişi yapılması gerekiyordur bu işte de makale yazarlarını devreye sokmaktadır.

Ayrıca sadece web site sahipleri mi bu hizmeti arıyorlar tabii ki hayır. Yeri geliyor firma sahipleri reklam makalesini yazdırıyor yada firma sitesinin içini giydirmek için çalışma yaptırıyorlar. Hatta bir çok kez üniversite öğrencilerinin tez ödevlerini yaptım.

Peki Nedir Paketleri, Ücreti?

Makalelerinizi yazarken tamamen özgün ve seo uyumlu olacağı konusunda bana güvenebilirsiniz. Çünkü makaleleriniz için gereken ilgiyi kendi siteme yapıyormuşum gibi yazıyorum ve vicdanım rahat bir şekilde sizlere teslim ediyorum.

Makale ücreti olarak 100 kelimesini 1.30 TL ücretlendirmenin uygun olduğunu düşünüyorum.