blog-post-1

MAKALE ÖZGÜNLEŞTİRME

Kullanım için uygun ve hali hazırda bir makaleniz var ve bu makaleyi kullanmak mı istiyorsunuz? Ama geçmişte bir sitede kullanmış yada çalınmış bir içerik olarak çöpe mi atmayı düşünüyorsunuz? Bence bu tür olayları düşünmeyin bile bana bırakın ben hallederim?

Neden Özgün Makale

Alanında senelerdir hizmet verdiğim bu sistem ile ilgili detaylı bilgiyi kesinlikle benden öğrenebilirsiniz. Çünkü çok uzun yıllardır gerek kendi sitelerim için gerek ise sattığım makaleler ve sattığım editör paketlerinde müşterilerime son derece ilgili ve doğru işlem yapmayı hedeflemekteyim. Ayrıca konumuza geri dönmek gerekirsek; özgün makale siteyi en doğru ve düzgün, kararlı bir sistem olarak gösteren en önemli özelliktir, etkendir. Çünkü yazılan her içerik, her kelime hatta sayfaya konan bir noktadan bile Google'ın haberi olduğunu unutmayın. Bir iş uğruna yola atıldıysanız eğer emin olun bu işte yanınızda olacak ve size her anlamda destek olacak, sitenizi üst sıralara çıkartıp hitinizi artıracak bu site ile aranızı iyi tutmalısınız.

Nasıl Ve Hangi Makaleleri Özgünleştiriyoruz ?

Bir çok makale ve bir çok özgünleşmiş ama özgün bile olmayan makale gördüm. Bunun sebebi kullanıcılara hizmet veren ve benim meslektaşım olan bu siteler gün geçtikçe yapmış olduğu hizmetleri bir kenara bırakıp sadece para derdine düşmmektedirler. Para ile kafayı bozan makale yazarları için diyecek hiç bir sözüm olmadığı gibi beni de onlardan biri olarak göre birileri varsa bana her hangi bir olay için olsayazmasını istemem.

Eveeet, yabancı makale yazılarına Google sevgisini kazanacak şekilde Türkçe diline çeviriyoruz veya başka bir makaleyi sitenize özgün bir şekilde ekleyebilmeniz için üzerinde çalışmalar yapıyoruz.

Ücretlendirme

Bu hizmette kesinlikle sıfırdan bir makale yazılmadığını aktif makaleyi CopyScape Premium Onaylı hale getirmek için çalışmalar yapmaktayız. Ücretlendirme olarak ise 100 kelimelik özgünleştirme işlemini 0.75 TL bir ücret istemekteyiz. Yabancı makaleleri Türkçeleştirme işleminde ise 0.90 TL gibi bir ücret ile çalışma yapabiliriz.